Hakkımızda

Zarar vermeden kaliteli yaşamak mümkün…
Günümüzde bakım, güzellik ve daha iyi yaşamak için kullandığımız pek çok ürün maalesef hem bize hem de doğaya ciddi ve geri dönüşü olmayacak zararlar veriyor. Biz zarar vermeden de kaliteli yaşayabileceğimize ve hatta çok daha kaliteli yaşayabileceğimize inanıyoruz ve aslına bakarsanız bunu yapmak düşündüğümüzden çok daha kolay. Doğanın bize sunduklarını oldukları gibi saf ve yalın halleriyle kullanarak, ondan aldıklarımızı ona geri verebiliriz.
İlkelerimiz net;
Bu dünyada hayvanların da yaşama hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden ürünlerini hayvanlar üzerinde test eden ya da onlara işkence ederek üretim yapan hiçbir markayla çalışmıyoruz.
Adil ticarete inanıyoruz. Üretimde kullanılan hammaddeleri üreten insanlara haklarını vermeyen ve üretim süreci içerisinde onları sömüren markalarla çalışmıyoruz.
Doğal ve mümkün olduğunca organik içeriklerle üretilmiş ürünleri sizlere sunuyoruz. Kendimizde ya da kendi çocuklarımızda kullanmayacağımız hiçbir ürünü sizlere sunmuyoruz.
Tüm ürünlerin içeriklerini sitemizde açıkça yazıyoruz, ürünlerimizin içeriğinde bulunan hiçbirşeyi sizden saklamıyoruz.
Üretim sürecinde çevreye hassasiyet göstermeyen markalarla çalışmıyoruz. Bu dünyadan bir gün gideceğimizi ve bizden sonra gelecek olanlara aldığımız emaneti en iyi şekilde teslim etme sorumluluğumuz olduğunu biliyor ve bunun bilincinde olan markalarla çalışıyoruz.
Bizim için hergün “Dünya Günü” ve her sabah işyerimizin kapısını açtığımızda “Bugün siz ve gezegenimiz için neleri daha iyi yapabiliriz?” diye düşünüyoruz. Dünyamızı çocuklarımız için yaşanılası bir yer olarak bırakmak için elimizden geleni yapacağımızın, bunu yaparken bir yandan da yaşam kalitenizi artırmaya yönelik arayışlarımızla karşınızda olacağımızın sözünü veriyoruz.
“Kaliteli yaşama dair herşey”